Menu

Jagodowa Polana

Smakuję życie, więc gotowanie przychodzi mi z łatwością. Lubię karmić i to robię. Znajdziesz mnie na szczycie gorczańskiego wzgórza, gdzie otoczona lasem pichcę dla moich agroturystycznych gości. Mój najlepszy przepis, to przepis na życie : rób co kochasz, a docenisz każdą chwilę. Zapraszam!

PRZEDŚWIĄTECZNY PACHNĄCY CZAS...

jagodowapolana

    Melaleuca 

    Przedstawiam Wam dzisiaj pewną dziewczynę. To moja Czarodziejka od zapachów, od tworzenia świątecznego nastroju, od zatrzymania, relaksu, równowagi...Poczytajcie jak pięknie pisze o naturalnych olejkach eterycznych. Może też będziecie chcieli zaprosić Ją do swojego życia, a wraz z Nią cały wachlarz cudownych aromatów o niesamowitych właściwościach:))) 

 

Zapach - piękny ogród - nie widzisz,  ale czujesz, że w nim jesteś... Przepełnia naszą codzienność. Potrafi dać poczucie bezpieczeństwa, rozluźnienia, albo wręcz odwrotnie, wywołuje niemiłe odczucia, drażni. Czasem nieświadomie nasze ciało zapamiętuje daną woń i gdy tylko ją wyczujemy zachodzą w nas jakieś reakcje. Te dobre albo te złe. A gdyby tak mieć możliwość, za pomocą aromatu, sterować naszym stanem, tym jak się czujemy i jaka energia w nas płynie? Wyobraź sobie, że otwierasz malutką buteleczkę i zaczynają dziać się cuda. W środku lata poczujesz aromat święta Bożego Narodzenia, a zimą woń ogrodu różanego. Zmęczenie przegnasz zapachem mięty i cytryny, a spokój skołatanym nerwom przyniesiesz dzięki odprężającemu zapachowi lawendy. Dziecku w skupieniu nad książkami pomożesz żywicznym zapachem kadzidłowca, a napięte mięśnie rozluźnisz dzięki grejpfrutowi. Wieczorem, gdy jesteś tet-a -tet z bliską osobą, yang-yang doda ognia waszemu spotkaniu. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki i uwierz mi, to jedynie maleńka część możliwości jaką dają olejki eteryczne. Gdy raz poczujesz tę moc, twoje życie zmieni się na lepsze, a olejki staną się twoim sposobem na codzienność. 

Dla bliższego poznania świata 100% naturalnych olejków eterycznych zapraszam Was do grupy na Facebook „Niezwykłe produkty, niezwykły styl życia za zwykłe pieniądze” lub bezpośrednio do kontaktu na FB z Marysia Sto.

I niech dzieją się cuda! 

Życzę Wesołych Świąt razem z Jagodową Polaną, która zawsze cudownie pachnie!

 

Marysia Stoksik

Komentarze (5)

Dodaj komentarz
 • marysia_sto

  Olejki eteryczne zawładnęły moją codziennością. Są ze mną wszędzie (torebce mam komplet moich ulubionych w wersji mini) Kaszel, katar, ból głowy, ból brzucha, gorączka...Długo by jeszcze wymieniać. Tu wszędzie mają zastosowanie olejki eteryczne, które są w 100% naturalne i szybko działają. Tą moją pasją i sposobem na życie dzielę się z innymi z przekonaniem, że jest to temat dla każdego, kto chce naturalnie wspierać swoje zdrowie. Ja nawet sprzątam przy użyciu olejków eterycznych.

 • Gość *.play-internet.pl

  No ja też jestem zakochana w olejkach i w naturalnych preparatach do mycia, prania i sprzątania od pierwszego użycia A przetestowałam wiele różnych

 • Gość *.warszawa.vectranet.pl

  Olejki mają moc :) Od kiedy znam ich właściwości stały się moją apteczką :D

 • Gość *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

  Olejki to dar natury dla nas abyśmy czuli się dobrze, byli cały czas w pełni sił. Dziś nie wyobrażam sobie życia bez nich. Każdy jest wyjątkowy na swój sposób a mieszanki z nich to dopiero możemy poczuć niesamowitą moc działania. Tak ogromna siła w tak malutkiej buteleczce. Chronią, wzmacniają , dają siłę , najlepsze antidotum na niechcianych pasażerów w naszym organizmie, bezpieczne bo w 100% naturalne a to rzadkość , a gdy dopada nas choroba podane działają cuda bez niszczenia organizmu . I tak od 14 lat ja i cała moja rodzina nie wiemy co to antybiotyk i czujemy się rewelacyjnie. A przecież zdrowie dla nas jest najcenniejsze .

  Pozdrawiam gorąco Kasia Dziura

 • Gość *.centertel.pl

  Był taki czas, że nie znałam olejków eterycznych. Jak to możliwe?
  Teraz jest piękniej, weselej, zdrowiej. Nie ma alergenów, zaziębień. Poranny, listopadowy i grudniowy dzień jest sympatyczny, pachnący.

© Jagodowa Polana
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci